Jump to content
 • 15. sezonas noslēgums "Brakos"

     (0 reviews)

  Ziedonis Liepins
  Braki
  © Foto: braki.lv

  Kluba 15. sezonas noslēguma pasākums notiks sestdien, 29. septembrī Rūdolfa Blaumaņa memoriālajā muzejā "Braki", Ērgļos, kas ir apmēram 115 km no Rīgas centra.

  Pasākuma kārtība:

   

  9:00 līdz 9:30 satikšanās stāvvietā blakus Ulbrokas vidusskolai, Stopiņu novadā, 3 km attālumā no Ulbrokas, Vālodžu ciematā,  pa kreisi, ja brauc no Rīgas puses.

  9:30 no Vālodzes izbraucam uz Miķeļdienas gadatirgu Rīgas iela 3, Ērgļos. Braukšana pa asfaltētu ceļu. Attālums apmēram 95 km.

  11:00  jau būsim Miķeļdienas gadatirgū, kur varēsim pavadīt kādu pusotru stundu.

  12:30 no gadatirgus izbraucam uz Brakiem. Attālums neliels, daži kilometri pa asfaltētu ceļu.

  ~ 13:00 esam Brakos. Mūs sagaida ekskursija pa Blaumaņa dzimtajām vietām gida pavadībā un pēc tam arī teatralizēta izrāde "Velniņu darbi un nedarbi":

  • Ielūkosimies grāmatas "Velniņi" lappusēs
  • Izspēlēsim velniņu teātri
  • Pie rijas pārtapsim paši par velniņiem, izdejosimies un izlēkāsim
  • Fotografēšanās pie velniņu stenda.

   

  Pēc kultūras pasākuma, turpat Brakos būs piknika vieta ar nelielu nojumi (kādiem 10 cilvēkiem), bet slikta laika apstākļos mums ir garantēta Blaumaņa rija, kurā var ietilpt vismas 40 cilvēki.

  Lai mēs kluba biedri un draugi varētu labāk iepazīties, lūgums visiem pasākuma dalībniekiem piedalīties arī piknikā. Paņeman groziņā kaut ko ēdamu un dzeramu. Ja kāds būs aizmirsis, arī nekas, varēs nopirkt Ērgļos Miķeļdienas gadatirgū.  Ko paši būsim sagādājuši, to arī ēdīsim. Ja brauksiet vairāki, lielākā kompānijā, tad var paņemt līdzi arī grillu un ogles, lai cepšana veiktos raitāk. Brakos it kā būs grills, bet uz to paļauties nedrīkst.

   

  image.pngimage.png

   

  Kā dalības maksu lūgsim ziedojumu ~5€ apmērā no dalībnieka.

   

   

   

  Edited by Āris Seisums

  • Thanks 2


  User Feedback

  There are no reviews to display.


×
×
 • Create New...